Kilka słów o kursie

Czy MATURA Z MATEMATYKI jest do „ogarnięcia”? Jasne!

Przygotowałem dla Ciebie wyjątkowy kurs wideo, który pomoże Ci w przygotowaniu się do matury z matematyki w zakresie podstawowym. Kurs ten jest także idealną pomocą w bieżącym „ogarnianiu” matmy w klasie maturalnej.

Dzięki niemu poprawisz oceny z matematyki i uzyskasz na maturze dobry wynik!

Wyjątkowość tego kursu polega na tym, że:

  • z jednej strony jest on bardzo krótki (przerobienie go zajmie Ci 2 tygodnie),
  • z drugiej strony jest on bardzo skuteczny – wszystkie zagadnienia maturalne są optymalnie opracowane i zarazem omówione w prosty i przystępny dla Ciebie sposób.

To jasne, że dla Ciebie – MATURZYSTY, czas jest na wagę złota. Dlatego każdy, najdrobniejszy nawet, element kursu jest skrojony „na miarę” i idealnie „dopieszczony” tak, abyś w jak najkrótszym czasie mógł powtórzyć i przyswoić jak największy zakres wiedzy i osiągnąć optymalne efekty.

 

„Oddaję w Twoje ręce kurs ZDAJ MATURĘ Z MATEMATYKI, nad którym intensywnie pracowałem kilka miesięcy. Gdy przystępowałem do pracy nad tym kursem, zrobiłem sobie takie założenie: zrób ten kurs tak dobrze, abyś sam chciał się z niego uczyć, gdybyś dziś zdawał maturę z matematyki. Czy mi się udało? Jestem przekonany, że tak! Gdyby było inaczej, to ten kurs nie wyszedłby na światło dzienne.”

     Jarosław Bigos – autor kursu

Uczysz się szybko, prosto i bezstresowo.

Dostajesz „na tacy” kompletną i poukładaną wiedzę potrzebną do tego, by dobrze napisać maturę z matematyki.
Nie musisz więc już szukać niczego „po kawałku” w internecie czy podręcznikach, nie musisz brać dodatkowych korepetycji.

Oszczędzasz mnóstwo czasu i pieniędzy.

Cena tego kompleksowego kursu jest śmiesznie niska, w porównaniu z cenami standardowych korepetycji. Zaoszczędzisz nie tylko kilka stówek ale i mnóstwo czasu potrzebnego na dojazdy do korepetytora. Nie musisz kupować też dodatkowych, często drogich książek – do tego kursu otrzymasz w pakiecie wiele zadań, ćwiczeń i potrzebnych materiałów.

Uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Do kursu masz dostęp w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet, smartfon).
Uczysz się więc komfortowo i bez stresu w miejscu i czasie, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak zbudowany jest kurs?

Cały kurs składa się z 14 modułów.

Moduł to nic innego jak pewne obszerne zagadnienie lub nawet cały dział matematyki.

Każdy zawiera jeden FILM WIDEO, podczas którego w prosty sposób wyjaśniane są, w teorii i praktyce, wszelkie zagadnienia matematyczne występujące na maturze podstawowej.

Do każdego nagrania dołączone są 3 pliki PDF: TEORIA, ZADANIA oraz plik ZOBACZ JAK JA TO ROZWIĄZAŁEM.

Praca z każdym modułem jest zaplanowana tak, abyś osiągnął jak najlepsze rezultaty (instrukcję do pracy z modułami otrzymujesz po zakupieniu dostępu do kursu).

Moduły kursu

DZIEŃ 1

LICZBY RZECZYWISTE cz.1
 

Podział liczb, liczby pierwsze i złożone, liczby odwrotne i przeciwne, ułamki okresowe,  procenty i obliczenia procentowe, błąd względny i bezwzględny.

DZIEŃ 2

LICZBY RZECZYWISTE cz.2
 

Potęgi, notacja wykładnicza, pierwiastki, logarytmy.

DZIEŃ 3

WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE cz.1
 

Podstawowe informacje o wyrażeniach algebraicznych, działania na wyrażeniach algebraicznych, wzory skróconego mnożenia, wyłącznie wspólnego czynnika przed nawias, usuwanie niewymierności z mianownika.

DZIEŃ 4

WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE cz.2
 

Wykazywanie podzielności, wykazywanie spełniania przez liczbę lub wyrażenie określonych warunków, wykazywanie nierówności.

DZIEŃ 5

FUNKCJE cz.1
 

Podstawowe wiadomości o funkcjach, własności funkcji, przekształcenia równoległe wykresu funkcji, przekształcenia wykresu funkcji w symetrii względem osi układu współrzędnych, funkcja liniowa.

DZIEŃ 6

FUNKCJE cz.2
 

Funkcja kwadratowa, funkcja wykładnicza, funkcja f(x) = a/x.

DZIEŃ 7

RÓWNANIA, NIERÓWNOŚCI, UKŁADY RÓWNAŃ cz.1
 

Równania pierwszego stopnia z jedną niewiadomą, nierówności pierwszego stopnia z jedną niewiadomą, układy równań pierwszego stopnia.

DZIEŃ 8

RÓWNANIA, NIERÓWNOŚCI, UKŁADY RÓWNAŃ cz.2
 

Równania wymierne, równania kwadratowe, nierówności kwadratowe.

DZIEŃ 9

CIĄGI
 

Ciąg arytmetyczny, ciąg geometryczny.

DZIEŃ 10

TRYGONOMETRIA
 

Funkcje trygonometryczne i zależności między nimi.

DZIEŃ 11

GEOMETRIA PŁASKA (PLANIMETRIA)
 

Wzory i twierdzenia dotyczące figur, cechy przystawania i podobieństwa trójkątów, funkcje trygonometryczne w obliczeniach geometrycznych, okręgi wpisane i opisane na trójkącie lub kwadracie, twierdzenia o kątach środkowych i wpisanych, dowody geometryczne.

DZIEŃ 12

GEOMETRIA KARTEZJAŃSKA
 

Długość i środek odcinka, równanie prostej, pole trójkąta, przekształcenia w układzie współrzędnych.

DZIEŃ 13

GEOMETRIA PRZESTRZENNA (STEREOMETRIA)
 

Graniastosłupy, ostrosłupy, bryły obrotowe.

DZIEŃ 14

STATYSTYKA, KOMBINATORYKA, RACHUNEK PRAWDOPODOBIEŃSTWA

Wypróbuj KURS zupełnie za darmo

Interesuje Cię ten kurs, ale nie masz pewności czy będzie Ci odpowiadał i jak to wszystko wygląda?
Nie ma problemu!
Kliknij w obrazek i wypróbuj (zupełnie za darmo) fragment kursu (pierwszy moduł).
Dopiero, gdy przetestujesz jak to wszystko działa, zdecydujesz czy chcesz zakupić cały kurs.
Przekonasz się, że matura z matematyki wcale nie jest taka straszna. 
.
 

Oni już wypróbowali

„W dniu dzisiejszym pisałam egzamin maturalny z matematyki – poziom podstawowy. Dostęp do Pana kursu wykupiłam w marcu i wspaniale przygotował mnie do egzaminu 🙂 Wcześniej ni w ząb nie rozumiałam matematyki i nie byłabym w stanie rozwiązać nawet jednego zadania… Proste przykłady sprawiały mi trudność i nie rozumiałam jak mam się za to zabrać. Dzięki Panu wszystko stało się prostsze ! Bardzo dziękuje ! Sprawdziłam już sobie wstępne odpowiedzi w internecie i wiem ze maturę mam zdaną! Jest to dla mnie duży sukces ponieważ z matematyki byłam ledwo dwójkową uczennicą, a tu takie ogromne szczęście! Jeszcze raz bardzo dziękuje jest Pan wielki! ”  Julita

 

„Z matematyką nigdy nie miałem większych kłopotów, ale dopiero kurs ZDAJ MATURĘ Z MATEMATYKI uświadomił mi, że tak naprawdę w mojej głowie panował matematyczny chaos. Teraz, po ukończeniu kursu, czuję pewnego rodzaju lekkość w głowie, bo wiem, że wszystko poukładało się na swoje miejsce. Na maturę idę bez obaw.”  Tomek

                                                                                                                                                        

„Muszę to jasno przyznać – kurs ZDAJ MATURĘ Z MATEMATYKI uratował mój tyłek. Niestety w klasie maturalnej miałem jedynkę na półrocze, przez co moja matematyczka zagroziła, że nie dopuści mnie do matury. Powiem szczerze, że mocno się wystraszyłem. Na szczęście wpadł w moje ręce ten kurs. Przerabiałem skrupulatnie moduł po module, przygotowując się nie tylko do matury i tematów bieżących, ale też do zaliczania poszczególnych zagadnień z pierwszego semestru. Na początku myślałem, że nie będę miał na tyle silnej woli, aby przerobić wszystkie moduły. Ale jak już zacząłem, to czułem jakbym był prowadzony przez to wszystko za rękę – wciągnąłem się bardzo. Poza tym, w tym kursie wszystko jest tak prosto wytłumaczone…

Udało się! Wszystko z pierwszego semestru pozaliczałem, a w drugim miałem prawie same pozytywne oceny. Maturę też zdałem!”  Patryk

                                                                                                                                                                     

„Wielkie dzięki za ten kurs – to jest to, czego potrzebowałam. Świetnie Pan to wszystko wymyślił i świetnie Pan tłumaczy matematykę.”  Julia          

                                                                                                                                               

Nazywam się Jarosław Bigos. Mam 42 lata.

Jestem doświadczonym nauczycielem i korepetytorem a matematyka to jedna z moich pasji.

Matematyka jest przedmiotem, którego nauczałem w wielu rodzajach szkół. Prowadziłem także autorskie kursy maturalne z matematyki.

Lata pracy w szkole nauczyły mnie, jak  matematyczną wiedzę przekazywać w najprostszy i najskuteczniejszy dla ucznia sposób.

Nieskromnie powiem, że zbierałem bardzo często pochlebne opinie dotyczące swojej pracy, zarówno od uczniów jak i rodziców a także od innych osób, obserwujących moje zajęcia (w tym od wizytatorów kuratoryjnych).

Ucząc matematyki nigdy nie próbuję popisywać się wiedzą, pokazując uczniom jaki to ja jestem mądry, stawiam raczej na to, aby uczeń odniósł wrażenie typu „ojej… jakie to proste… 🙂

I tak też jest ten KURS MATURALNY z matematyki.

 

JAK TO DZIAŁA?

  1. Korzystając z szybkiego przelewu internetowego wykupujesz dostęp do kursu.
  2. Przy zakupie nie musisz zakładać konta i podawać żadnych szczegółowych danych – wystarczy, że wpiszesz adres e-mail (będzie on Ci służył do logowania się do wykupionego kursu z innych komputerów czy urządzeń).
  3. Po wykupieniu lekcji masz do niej nieograniczony dostęp (przez okres 300 dni) bez żadnego logowania – wystarczy, że ponownie wejdziesz na stronę z kursem (ta opcja dotyczy tylko urządzenia, z którego dokonałeś(aś) zakupu – jeśli chcesz mieć dostęp do lekcji z innych urządzeń, to po wpisaniu adresu strony kursu, wpisz jeszcze adres e-mail, który podałeś(aś) przy zakupie – lekcja automatycznie się odblokuje).
  4. Na stronie kursu oprócz filmów wideo zostaną Ci również udostępnione materiały dodatkowe w plikach pdf, zawierające niezbędne do właściwego zrealizowania kursu zadania, ćwiczenia itp. Otrzymasz też niezbędne instrukcje do poprawnej pracy z modułami kursu.
  5. Przerabiasz kurs, ucząc się gdzie chcesz i kiedy chcesz i osiągasz sukces na maturzePROSTE!

Upominek dla Ciebie

Przygotowując się do matury musisz zadbać o swój umysł tak, aby dobrze współpracował z Tobą zawsze, gdy będzie to konieczne. 
Tak jak trening fizyczny jest zdrowy dla naszego ciała, tak rożnego rodzaju łamigłówki rozrywkowe, problemowe czy logiczne przynoszą zdrowie i pożytek naszemu umysłowi – a do tego dostarczają dużo frajdy. 
Dlatego jako bonus do tego kursu otrzymasz GRATIS mojego autorskiego e-booka pt. MATEMATYCZNY FITNESS UMYSŁU.
Pozwoli Ci on zrelaksować się w pożyteczny sposób zarówno w przerwach w nauce jak i czasie wolnym.
Będziesz mieć szansę pobudzić nieco swój umysł do działania, „pokombinować” na różne sposoby, poużywać logicznego myślenia, wykazać się kreatywnością, czyli potrenować wszystko to, czego potrzebujesz na maturze 🙂
*
 

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje dostęp do kursu?

Standardowa cena dostępu do kursu jest na prawdę niska – 99 zł (tyle co 2 godziny standardowych korepetycji).

Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

Po wykupieniu dostępu, z tej wersji kursu możesz do 31 sierpnia 2022r., potem dostęp zostanie ponownie zablokowany.

Ile czasu muszę przeznaczyć na naukę?

Kurs trwa 14 dni i aby z niego maksymalnie skorzystać na każdą lekcję (moduł) trzeba przeznaczyć ok. 3 godzin – wraz z czasem potrzebnym na wykonanie wszystkich zadań i ćwiczeń.

Czy po przerobieniu kursu mogę dać go do zrobienia komuś innemu np. koledze lub koleżance?

Kurs przeznaczony jest wyłącznie do użycia przez jego nabywcę.
Udostępnianie całości lub fragmentów kursu innym osobom, jest po prostu nielegalne.

Czy mam gwarancję, że po zrealizowaniu całego kursu zdam maturę z matematyki?

Nie ma takiej gwarancji.
To czy Ci się uda zdać, zależy od Ciebie samego i tego ile pracy włożysz przy realizowaniu tego kursu.
Jeśli będziesz samodzielnie pracować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w kursie i rozwiążesz wszystkie zadania – nie powinno być najmniejszych problemów ze zdaniem matury.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Wyślij wiadomość na adres bigosmatematyczny@gmail.com – postaram się udzielić odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.

Dodaj komentarz